Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha - Zahraniční oddělení -  → Kontakty
iduzel: 60584
idvazba: 78831
šablona: stranka
čas: 16.6.2024 19:52:15
verze: 5420
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 60584
idvazba: 78831
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'international.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/kontakty'
iduzel: 60584
path: 1/41862/41863/41896/60584
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kontakty

 Zahraniční oddělení

Zahraniční oddělení zajišťuje a realizuje záměr VŠCHT Praha v oblasti mezinárodní spolupráce. Koordinuje a řídí spolupráci se zahraničními univerzitami a institucemi, podílí se na organizování a zajišťování pobytů zahraničních hostů, studentských výměnných pobytů a zahraničních výjezdů pracovníků školy.

 

Úřední hodiny ZO (Studenti, Zaměstnanecké výjezdy)

Pondělí 13:30–15:30

Úterý

13:30–15:30
Středa Zavřeno
Čtvrtek

9:30–11:30

Pátek 9:30–11:30

 

 Najdete nás:

Studenti, Zaměstnanecké výjezdy: Budova B ( vstup ze Zikovy ulice) B2309-B2312

Zahraniční pracovníci a hosté: Budova B, místnost B(S)09  & místnost B(S)10; termín schůzky po předchozí domluvě

  

Prorektor pro vnější vztahy a komunikaci

Prof. Dr. RNDr. Pavel Matějka ◳ Matějka (jpg) → (originál)

 

b Pavel.Matejka@vscht.cz
e +420 220 444 177

Vedoucí Zahraničního oddělení

Bc. Filip Faltejsek

pověřen vedením oddělení v době nepřítomnosti Mgr. Žilíkové

Erasmus+; Institucionální koordinátor

 

Místnost: B(Z)2312

 

b Filip.Faltejsek@vscht.cz
e +420 220 444 456

 

Specialisté a Referenti Zahraničního oddělení

Šárka Zavadilová

zahraniční cesty zaměstnanců (zálohy), konferenční poplatky
zahraniční cesty zaměstnanců včetně vyúčtování v rámci ERASMUS +

hostování zahraničních odborníků
hospodář

b Sarka.Zavadilova@vscht.cz
e +420 220 443 897

Mgr. Adéla Habartová

Přijíždějící zahraniční studenti a stažisté: ERASMUS+, CEEPUS, AKTION, Short-term Freemover; Erasmus KA171 - Mezinárodní kreditová mobilita (Mobility podporované z fondů vnější politiky)

b Adela.Habartova@vscht.cz
e +420 220 443 159

Bc. Lenka Polanská

Výjezdy studentů VŠCHT Praha v rámci programu ERASMUS+ , MOBI, ATHENS, CEEPUS, AKTION

b Lenka.Polanska@vscht.cz
e +420 220 444 309

Ing. Lenka Balíková

Zahraniční studenti - samoplátci, Erasmus MUNDUS ◳ Balikova_UCT Prague_ (jpg) → (výška 215px)

b Lenka.Balikova@vscht.cz
+420 220 443 158

 

Mgr. Helena Pekárková

Zahraniční studenti - samoplátci

b Helena.Pekarkova@vscht.cz
+420 220 443 841

 

Referenti Welcome Office pro zahraniční akademiky:  

Ing. Jitka Šípková ◳ sipkova (1 of 1) (jpg) → (šířka 215px)

Welcome Office – International Staff

b Welcome@vscht.cz
b Jitka.Sipkova@vscht.cz
e +420 220 443 899

Místnost: BS10

Ing. Jitka Tomanová

 

 ◳ 0007__y8osyU7ULcnPTczLL0sEAA (jpg) → (ořez 215*215px)

Welcome Office - zahraniční akademici

 

Místnost (B)S10

 

b Welcome@vscht.cz

b Jitka.Tomanova@vscht.cz

e +420 220 443 896

Ing. Anna Mittnerová

referentka pro zahraniční pracovníky; projekt Chemjets, PRADIP                                     

 Anna.Mittnerova@vscht.cz  

b Welcome@vscht.cz

   +420 220 443 675

 

Mateřská / Rodičovská dovolená, příp. jiné dlouhodobé nepřítomnosti

Mgr. Iva Žilíková

Vedoucí Zahraničního oddělení

Mgr. Anna Kernová, DiS. ◳ Anička_Kernova (png) → (originál)

Zahraniční hosté a pracovníci, vízové ​​formality a poradenství před a po příjezdu do České republiky

Ing. Anna Eiflerova

Přijíždějící zahraniční studenti ERASMUS+ ◳ 1802 (jpg) → (šířka 215px)

Aktualizováno: 19.2.2024 16:43, Autor: Lenka Polanská

Adresa

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice

×


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích