Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha - Zahraniční oddělení -  → Kontakty
iduzel: 60584
idvazba: 78831
šablona: stranka_ikona
čas: 9.12.2022 12:50:21
verze: 5243
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 60584
idvazba: 78831
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'international.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/kontakty'
iduzel: 60584
path: 1/41862/41863/41896/60584
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kontakty

Zahraniční oddělení

Zahraniční oddělení zajišťuje a realizuje záměr VŠCHT Praha v oblasti mezinárodní spolupráce. Koordinuje a řídí spolupráci se zahraničními univerzitami a institucemi, podílí se na organizování a zajišťování pobytů zahraničních hostů, studentských výměnných pobytů a zahraničních výjezdů pracovníků školy.

Studenti, Zaměstnanecké výjezdy:

Budova B (Zikova) B2309-B2312

Úřední hodiny

Po: 13:30 - 15:30
Út: 13:30 - 15:30
Stř: zavřeno
Čt: 9:30 - 11:30
Pá: 9:30 - 11:30

Zahraniční pracovníci a hosté:

Budova B, místnost B(S)09  & mistnost B(S)10 

Termín schůzky po předchozí domluvě

Lidé:

Prorektorka pro vnější vztahy a komunikaci

Prof. Dr. Ing. Michaela Rumlová

Rumlová

 

b Michaela.Rumlova@vscht.cz
e +420 220 444 177

Vedoucí zahraničního oddělení

Bc. Filip Faltejsek

pověřen vedením oddělení v době nepřítomnosti Mgr. Žilíkové

Erasmus+ Institucionální koordinátor

 

Místnost: B(Z)2312

 

b Filip.Faltejsek@vscht.cz
e +420 220 444 456

 

Specialisté a referenti Zahraničního oddělení

Šárka Zavadilovávýška 215px

zahraniční cesty zaměstnanců (zálohy), konferenční poplatky
zahraniční cesty zaměstnanců včetně vyúčtování v rámci ERASMUS +
hospodář

b Sarka.Zavadilova@vscht.cz
e +420 220 443 897

Mgr. Adéla Habartová


přijíždějící zahraniční studenti ERASMUS+, CEEPUS, AKTION, short-term freemover; Erasmus KA107 - mezinárodní kreditová mobilita

b Adela.Habartova@vscht.cz
e +420 220 443 159

Bc. Lenka Polanská

výjezdy studentů VŠCHT Praha v rámci programu ERASMUS+ , MOBI, ATHENS, CEEPUS, AKTION

b Lenka.Polanska@vscht.cz
e +420 220 444 309

Ing. Lenka Balíková

zahraniční studenti - samoplátci, Erasmus MUNDUS

b Lenka.Balikova@vscht.cz
+420 220 443 158

 

International Staff Mobility Coordinators:  

Ing. Jitka Tomanová

 

 ◳ 0007__y8osyU7ULcnPTczLL0sEAA (jpg) → (ořez 215*215px)

Welcome Centre - international staff

 

Room (B)S10

 

b Welcome@vscht.cz

b Jitka.Tomanova@vscht.cz

e +420 220 443 896

Ing. Anna Mittnerová

referentka pro zahraniční pracovníky; projekt Chemjets, PRADIP                                     

 Anna.Mittnerova@vscht.cz  

b Welcome@vscht.cz

   +420 220 443 675

 

Mateřská / Rodičovská dovolená, příp. jiné dlouhodobé nepřítomnosti

Mgr. Iva Žilíkovávýška 215px

Head of Department 

Mgr. Anna Kernová, DiS. ◳ Anička_Kernova (png) → (originál)

zahraniční hosté a pracovníci, vízové ​​formality a poradenství před a po příjezdu do České republiky

Adresa

Šolínova 7, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika

Aktualizováno: 1.9.2022 15:22, Autor: Filip Faltejsek

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích