Prosím čekejte...
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'international.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/studentske-vyjezdy/studijni-pobyt/erasmus-studijni-pobyty/po-navratu-out-e-exchanges'
path: 1/41862/41863/41896/59863/59871/59872/59878
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Po návratu

Jak postupovat po návratu?

Ihned po návratu informujte Zahraniční oddělení a Děkanát o svém příjezdu.

Děkanátu a Zahraničnímu oddělení nejpozději do 14 dnů po návratu předložte tyto dokumenty:

Potvrzení o délce pobytu

Pokud to je možné, neodjíždějte z destinace bez potvrzení o pobytu Confirmation of Stay podepsaného lokálním Erasmus koordinátorem ne dříve než 3 dny před koncem vašeho pobytu. Tento dokument musíte předložit na Zahraničním oddělení po vašem příjezdu v originální verzi. Data uvedená na potvrzení musí být v souladu s délkou pobytu uvedenou v Účastnické smlouvě. Pokud se liší o více jak 5 dní, budete vyzváni k vrácení alikvotní části stipendia.

Výpis známek

Výpis známek, nebo-li Transcript of Records, hostitelská univerzita dost často není schopna vystavit ještě před vaším odjezdem. Někdy proces trrvá i 4-5 týdnů. V takovém případě se domluvte na zaslání originálu poštou, nebo elektronicky s uznatelným elektronickým podpisem na vaši adresu a v kopii na outgoing@vscht.cz.

Známky musí být uvedeny v ECTS. Pokud nejsou, požádejte univerzitu o přepočetní tabulku. Pokud vám ji neposkytnou, obraťte se na nás na outgoing@vscht.cz . Zkusíme vám pomoci :-)

Learning Agreement After Mobility

Dokument  Learning Agreement After Mobility je finální částí Learning Agreementu, který jste připravovali před výjezdem. Pokud máte již originál výpisu známek, tento dokument vyplníte sami dle výpisu známek a necháte jej podepsat jen fakultním Erasmus koordinátorem.

Předměty v tabulce C musí být v souladu údaji na LA Before Mobility (+During Mobility).

Musí být podepsán fakultním Erasmus koordinátorem!

Upozornění - Learning Agreement After Mobility v originální formě podepsaný hostitelskou universitou může nahradit Transcript of Records.

Krátce po návratu budete vyzváni k vyplnění dotazníků:

EU SURVEY (Erasmus+ stipendia)

Toto je povinný dotazník, který vám zašle Evropská komise. Součástí dotazníku je i výpis uznaných předmětů. Pokud ještě nemáte data, které do dotazníku vyplnit, necháte nevypplněné, připomene se vám sám za 45 dní.

Prosím kontrolujte spam. Výzva k vyplnění dotazníku velmi často končí zde.

MOBILITY REPORT (Erasmus+ stipendia)

Výzva k vyplnění dotazníku, který slouží pouze pro potřeby studentů VŠCHT a poskytuje přehled a zpětnou vazbu o partnerských univerzitách, vám také přijde na školní e-mail. Výzva může přijít těsně před odjezdem nebo po vašem návratu.

Závěrečná zpráva (v případě, že váš výjezd byl dotován jiným, než Erasmus+ stipendiem)

Formulář najdete zde.

Aktualizováno: 11.3.2024 14:35, Autor: Lenka Polanská